İpek Kirpik Workshop

Formu Doldurun

Sizi Arayalım

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) bilgilendirmesini okudum ve kabul ediyorum.
Firmanın, tarafıma sms yoluyla ticari elektronik ileti göndermesi için iznim vardır.
İpek Kirpik Workshop

İpek kirpik, kirpiklerini olduğundan daha dolgun ve uzun göstermek isteyen kişilerin sıklıkla tercih ettikleri ve aynı zamanda da sonuçtan memnun kaldıkları estetik bir uygulama olma özelliği taşımaktadır. Genellikle kirpikleri seyrek, ince ya da açık renkli olan bireylerin başvurmuş olduğu bu yöntem; yalnızca bu kişilere değil ipek kirpik yaptırmak isteyen herkese uygulanmaktadır. Bu işlem, uygulamanın gerçekleştirileceği kişinin kendi kirpiklerine özel medikal yapıştırıcıların da yardımı ile ipek kirpik takılması sonucunda gerçekleştirilmektedir. İşlem sonrasında ise kişinin hem daha dolgun hem daha uzun bir kirpik görüntüsüne kavuşması sağlanmaktadır. Uygulama sonrasında kişiler, takılan bu kirpikleri yaklaşık 2 ila 3 ay gibi bir süre boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilmektedirler. Kurumumuz bünyesinde eğitim faaliyetlerini özenle ve bir o kadar da başarılı bir şekilde yürütmüş bulunduğumuz ipek kirpik workshopları ise siz değerli üyelerimizin edindikleri teorik bilgileri uygulamalı olacak şekilde gerçekleştirme ve aynı zamanda da deneyimleme fırsatını elde etmesinde etkin bir rol oynamaktadır. Bu sayede işlemin sizler tarafından da gerçekleştirilmesi noktasında gerekli her türlü bilgiyi edinecek ve bu workshoplar sayesinde kendiniz de ipek kirpik uygulamasını yapmayı deneme fırsatı elde etmiş olacaksınız. İpek kirpik uzmanları; ipek kirpiklerin özenle yerleştirilmesinin yanında aynı zamanda da belirli göz ve yüz yapısı anatomisi bilgisine, uygulama ile ilgili teknik ve çıkabilecek sorunları giderebilecek bir beceriye sahip olmalıdır.

İpek Kirpik Workshop İzmir İpek Kirpik Eğitimi İzmir

Dolayısı ile edinilen bilgileri uygulamak bu noktada da üyelerimize büyük destek sağlayarak mesleki alanlarında kendilerini geliştirmelerine yardımcı olacaktır. Öte yandan küçük gruplar halinde edilen bilgiler sonucunda pratik yapılmasına da olanak sağlayan bu eğitimlerin az kişi ile gerçekleştirilmesi sayesinde alacağınız verim de oldukça artacaktır. Workshopların gerçekleştirilmesinde görev alan eğitim kadromuz ise alanında uzman ve donanım sahibi kişilerden oluşturularak titiz bir biçimde seçilmişlerdir. Bu noktada nitelikli ve kaliteli bir biçimde eğitim vermeyi amaç edinen kurumumuza hiçbir şüpheye gerek olmadan güvenebilirsiniz. Eğer siz de ipek kirpik workshop eğitimimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek ya da programa hemen kayıt olmak isterseniz bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İpek Kirpik Eğitimi

SEBA Güzellik Akademisi ile ipek kirpik workshopuna katılabilir ve sertifikanızı alabilirsiniz. Detaylı bilgi için Whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.