Kaş - Saç Vitamini Workshop

Formu Doldurun

Sizi Arayalım

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) bilgilendirmesini okudum ve kabul ediyorum.
Firmanın, tarafıma sms yoluyla ticari elektronik ileti göndermesi için iznim vardır.

Saç Vitamini Workshop

Kaş ve saç vitamini uygulaması, kaş ve saç tüylerinin dip kısımlarını yani köklerini vitaminler sayesinde besleyerek güçlenmesini ve aynı zamanda da dökülen yerlerde yeniden çıkmalarını sağlayan bir işlemdir. Bu uygulama, alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir. Saç vitamini ve kaş vitamini işlemi güzellik merkezlerinde yapılması uygun olan bir uygulamadır. İşlem sonrasında ortaya çıkan görüntü tamamı ile doğal olmaktadır çünkü kaş saç vitamininin yapılması esnasında herhangi bir yapay malzeme ile görünüm elde edilmemektedir. Aksine yalnızca kişilerin sahip oldukları saç ve kaşların daha gür bir yapı ve görünüme ulaşması sağlanmaktadır. Öte yandan yaşın ilerlemesi sebebiyle bazı durumlarda saç ve kaş dökülmeleri yaşanabilmektedir. Bu gibi süreçler ortaya çıktığında saç ve kaş vitamini uygulaması oldukça başarılı sonuçlar vererek büyük bir yardımcı olmaktadır. Uygulama sonrasında ise yaklaşık 7 ila 10 gün gibi bir süre içerisinde saç ve kaşlar üzerinde işlemin etkisi kolaylıkla görülmeye başlanmaktadır.

Kaş - Saç Vitamini Workshop Kaş - Saç Vitamini Workshop

İnsanlar tarafından sıklıkla tercih gören ve popülerliği de her geçen gün artan bu uygulamayı gerçekleştiren uzmanlara duyulan ihtiyaç da aynı oranda artış göstermiştir. Bu nedenle de kurumumuz, kaş saç vitamini uzmanları yetiştirme noktasında workshoplarımız ile nitelikli ve bir o kadar da başarılı bir şekilde eğitim faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Workshoplarımızın temel hedefi, üyelerimizin edindikleri bilgi birikimini uygulama aşamasında da tecrübe kazanmalarını sağlamak ve bu noktada onlara destek olmaktır. Pratik yapma konusunda da büyük destek sağlayan bu eğitimler sayesinde üyelerimizin gelişme göstermelerinin hız kazandığı ve öte yandan da mesleki alanlarına olan hâkimiyetlerinin de arttığı gözlenmiştir. Workshopların gerçekleşmesi esnasında etkin rol oynayan ve üyelerimizle birebir özel olarak ilgilenen eğitim kadromuz ise büyük bir titizlikle alanında uzman kişiler arasından oluşturulmuştur. Eğitimlerimiz, az kişiden oluşan gruplardan oluşturularak üyelerimiz tarafından alınan verimin arttırılması amaçlanmıştır. Eğer siz de kaş saç vitamini workshoplarımıza hemen kayıt yaptırarak pratik yapmak ya da süreç ve eğitim hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Kaş - Saç Vitamini Eğitimi İzmir

SEBA Güzellik Akademisi ile kaş - saç vitamini workshopuna katılabilir ve sertifikanızı alabilirsiniz. Detaylı bilgi için Whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.