Dudak Pigmentasyon Workshop

Formu Doldurun

Sizi Arayalım

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) bilgilendirmesini okudum ve kabul ediyorum.
Firmanın, tarafıma sms yoluyla ticari elektronik ileti göndermesi için iznim vardır.

Dudak Pigmentasyon Workshop

Dudak pigmentasyonu işlemi aynı zamanda kalıcı dudak renklendirme olarak da adlandırılmaktadır. Bu uygulama kişinin tercihleri ve ihtiyacı doğrultusunda, dudaklara istenen rengin ve şeklin verilmesini sağlayan bir uygulamadır. Bu işlem sayesinde hem solan ve doğal rengini kaybeden dudaklara renk verilmesi sağlanırken hem de daha parlak bir görünüm elde edilmesi sağlanmaktadır. Öte yandan da dudaklarınızın şeklini belirginleştirebilir ve bir o kadar da canlı görünmesini uygulama sayesinde sağlayabilirsiniz. İşlemin gerçekleştirilmesindeki ilk adım uzmanların da yardımı ile kişinin kendisine uygun olacak bir renk belirlemesi olmaktadır. Bu noktada uzmanların görüşü de büyük bir önem arz etmektedir. Sonrasında dudak pigmentasyon uzmanı, kişinin istek ve beklentisini göz önüne alarak bir dudak tasarımı yapmaktadır. Tasarım aşamasının ardından ise onay alınarak seçtiğiniz renk pigmentleri, steril ve kişiye özel kalıcı makyaj iğnesi ile dudağa dikkat ve titizlik ile uygulanır. Dudak pigmentasyon uygulamasının kalıcılığı yaklaşık olarak 2 ila 3 yıl arasında değişiklik göstermektedir. Bu süre zarfında herhangi bir sorun ya da zorluk ortaya çıkmadan kullanıma uygundur. Özellikle son dönemlerde oldukça popüler bir hale gelen bu uygulamayı yapan uzmanlara duyulan ihtiyaç da artış göstermiştir. Bu sebepten ötürü, bu mesleğe yönelen kişiler de çoğalmıştır.

Dudak Pigmentasyon Workshop

Kurum olarak biz, siz değerli üyelerimizin kariyer hedeflerini gerçekleştirmeye destek olmak amacı ile dudak pigmentasyon workshoplarımızın eğitim faaliyetlerini özenli ve bir o kadar da başarılı bir şekilde yürütmeye devam etmekteyiz. Eğitmenlerimiz alanında son derece başarılı ve iletişim kabiliyetleri yüksek kişilerden seçilerek kadroya dâhil edilmişlerdir. Hem bu sayede hem de az kişiden oluşan dersliklerimizin de etkisi ile workshoplardan alınan verimin oldukça yüksek ve geri dönütlerin de oldukça olumlu olduğu gözlenmiştir. Bu eğitim faaliyetleri sayesinde teorik bilgilerini uygulamaya dökme fırsatını elde eden üyelerimiz, mesleki alanlarında çok daha başarılı bir hale gelme imkânı elde etmektedirler. Eğer siz de dudak pigmentasyon workshoplarımıza hemen katılarak pratik yapmak ya da eğitim faaliyetimiz hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz bize kolayca ulaşabilirsiniz.

İzmir Dudak Pigmentasyon - Vitamin Eğitimi

SEBA Güzellik Akademisi ile bu workshopa katılabilir ve sertifikanızı alabilirsiniz. Detaylı bilgi için Whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.