Güzellik Uzmanlığı ve Estetisyenlik Kursu (4. Seviye)

Formu Doldurun

Sizi Arayalım

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) bilgilendirmesini okudum ve kabul ediyorum.
Firmanın, tarafıma sms yoluyla ticari elektronik ileti göndermesi için iznim vardır.
Güzellik ve Estetisyenlik Kursu

Güzellik ve estetisyenlik kursu, güzellik sektörü alanında iş sahibi olmak ve çalışma hayatına dâhil olmak isteyen bireyler için oluşturulmuş bir eğitim programıdır. Bu eğitim programı, kursiyerlerimizin hem teorik hem de pratik olmak üzere her türlü bilgi ve içeriğe hâkim olmaları amaçlanarak hazırlanmıştır. Güzellik sektörü alanında artış göstermeye devam eden personel ihtiyacı dolayısı ile bu kurs programına gösterilen ilgi de yüksektir. Öte yandan bu ilgi sebebi ile güzellik ve estetisyenlik eğitim programını bünyesinde bulunduran kurum ve kuruluşlar da yine aynı şekilde yaygınlaşmıştır. Bu noktada ise eğitim almak amacı ile seçilecek kurum hakkında dikkatli olunarak özen gösterilmesi, eğitimin nitelikli ve kişiyi mesleğinde yetkin aynı zamanda da donanımlı kılacak özelliklere sahip olması açısından önem taşımaktadır. Kurumumuz bünyesinde alacağınız eğitimin, siz değerli kursiyerlerimizin beklentilerini karşılayarak sizi gerekli mesleki yeterliliğe ve uzmanlığa ulaştıracağına emin olabilirsiniz. Bünyemizde eğitim hizmetini sunduğumuz güzellik ve estetisyenlik kursunu belirtilen şartlar çerçevesinde başarı ile bitiren bireyler, kurs programının ardından sertifikalarını almaya hak kazanmaktadır. Bu sertifika sayesinde kursiyerlerimiz; alanlarındaki bilgi birikimlerini ve donanımlarını işverenlerine kanıtlarken aynı zamanda da kolaylıkla iş bulabilme fırsatı elde etmekte ve bu sayede de kariyer hedeflerini gerçekleştirme noktasında büyük bir adım atmaktadırlar.

Güzellik ve Estetisyenlik Eğitim Programı

Güzellik ve estetisyenlik üzerine eğitim alarak çalışma hayatına dâhil olan bireylerin mesleki tanımları içerisinde sağlık kurallarına uygun olarak, cilt ve vücut bakımına ilişkin olan işlemleri gerçekleştirmek bulunmaktadır. Kurumumuz bünyesinde verilen güzellik ve estetisyenlik eğitimi ise, kursiyerlerimizin mesleki hayatları içerisinde kendilerine gerekli olabilecek her türlü içeriği barındırmaktadır. Bu bağlamda titiz bir biçimde verilmesi sürdürülen eğitim sürecimiz yüz yüze olacak şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu sayede de online eğitim esnasında bireylerin karşılaşabileceği zorluk ve sıkıntılar ortadan kaldırılmış olunmaktadır. Aynı zamanda da öğrenim sürecinin daha kalıcı olması da sağlanırken eğitimlerin uygulamalı bir biçimde olacak şekilde gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Bu noktada kursiyerlerimizin eğitimlerinden gerekli verimi almaları ve yetkinlik kazanmaları adına öğretmen kadromuzda titizlikle oluşturulmuştur. Eğitim sürecini belirtilen koşullar dâhilinde başarılı bir şekilde tamamlayan bireyler, kurumumuz bünyesinden alacakları sertifika sayesinde pek çok farklı iş imkânına sahip olacak ve aynı zamanda da rahatlıkla iş bulabilme fırsatını elde edeceklerdir. Bu noktada güzellik ve saç bakım hizmetleri alanında; güzellik salonları ve merkezlerinde, bayan ve erkek kuaför salonlarında, hastaneler ya da klinikler gibi çalışma alanları bulunmaktadır. Bütçelendirmemiz ise, güzellik ve estetisyenlik kursumuza dâhil olarak eğitim almak isteyen kursiyerlerimizin uygun fiyatlar çerçevesinde nitelikli eğitim hizmetinden faydalanması amacı ile oluşturulmuştur. Eğitim programımız ve içeriği hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak ya da programa kayıt yaptırmak isterseniz, iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Güzellik ve Estetisyenlik Kurs İçeriği

Kurumumuz bünyesinde hizmetini vermeye devam etmiş bulunduğumuz güzellik ve estetisyenlik kurs programı, bu programdan faydalanarak iş sahibi olmak isteyen kişilerin gerekli her türlü teorik ve uygulamalı eğitimi alması amacı dâhilinde hazırlanmıştır. Eğitim kadromuz ise yine aynı amaçla özenle oluşturulmuş ve öğrenim süreci gerçekleştirilmeye devam edilmektedir. Eğitim programı içerisinde kursiyerlerimizin; vücut bakımı, müşteri ilişkileri, cilt bakımı gibi başlıklar bulunmaktadır. Bu kurs programına katılarak eğitim almak için ise; okuma yazma bilmek ve öncelikle herhangi bir devlet ya da özel kurumdan en azından temel eğitim almış olmak yani ilkokuldan mezun olmak ya da okuryazar belgesi sahibi olmak gerekmektedir.

Güzellik Uzmanlığı ve Estetisyenlik Kursu İzmir

İzmir SEBA Güzellik Akademisi ile güzellik ve estetisyenlik mesleği için %100 verimli bir eğitim alarak ve sertifika edinerek bu mesleği dilediğiniz gibi yapabilirsiniz. 0(553) 708 65 53 telefon numarasından eğitim merkezimize ulaşabilir, Mansuroğlu Mah. Ankara Cad. Yanyolu 73/1 Kat:5 Daire: 501 Bayraklı - İzmir adresini ziyaret edebilirsiniz.