Profesyonel Makyaj Kursu

Formu Doldurun

Sizi Arayalım

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) bilgilendirmesini okudum ve kabul ediyorum.
Firmanın, tarafıma sms yoluyla ticari elektronik ileti göndermesi için iznim vardır.
Profesyonel Makyaj Kursu

Profesyonel makyaj kurs programı, güzellik sektörü alanında çalışma hayatında sahip olmak ve meslek edinmek isteyen kişiler için oluşturulmuş ve kurumumuz bünyesinde eğitim faaliyetlerini yürütmüş bulunduğumuz bir program olma özelliği taşımaktadır. Hem güzellik sektöründe hem de profesyonel makyaj bilgisine sahip personel arayışının artmasının bir getirisi olarak bu eğitim programına gösterilen ilgi oldukça yüksektir. Bu nedenle, pek çok kurum bünyesinde profesyonel makyaj eğitim hizmeti sunulmaktadır ancak bu kurslara katılmadan önce verilen eğitimin niteliğine oldukça dikkat edilmelidir. Bu bağlamda kurumumuz, siz kıymetli kursiyerlerimizin gereken her türlü teorik ve uygulamalı eğitimden faydalanmaları ve mesleki alanlarında donanım sahibi olmaları adına gerekli tüm özeni göstererek eğitim hizmeti sunmaktadır. Eğitmen kadromuz alanında son derece yetkin olan kişilerden seçilerek kurulmuş ve elbette iletişim becerileri de göz önüne alınmıştır. Kurumumuz bünyesinde alacağınız eğitimin, siz değerli kursiyerlerimizin beklentilerini karşılayarak alanınızda sizleri son derece yetkin kılacağına emin olabilirsiniz. Kurs programımıza katılarak eğitim almak isteyen kişiler için aranan herhangi özel bir şart bulunmamaktadır. Dolayısı ile profesyonel makyaj hakkında bilgi sahibi olmak ve mesleki yetkinlik kazanmak isteyen herkes kurs programımızdan faydalanabilmektedir. Eğer siz de eğitim programı ve sürecimiz hakkında bilgi almak ya da kurs programımıza kayıt olarak kariyer hedefinizi gerçekleştirme noktasında bir adım atmak isterseniz bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Makyaj Kursu Profesyonel Makyaj Kursu

Profesyonel Makyaj Kursu Kurs İçeriği

Kurumumuz bünyesinde eğitim faaliyetlerini yürütmekte olduğumuz profesyonel makyaj kursu ders içeriği uzman kişiler tarafından oldukça detaylı ve özenle hazırlanmıştır. Temel amacımız; siz değerli üyelerimizin iş hayatları içerisinde herhangi bir problemle karşılaşmamalarını ve aynı zamanda da alanlarına son derece hâkim olmalarını sağlamaktır. Bu bağlamda kurs programımız; makyaj malzemeleri temizliği, saç ve cilt analizi, temel müşteri ilişkileri, moda ve güzellik bilgileri ve bu gibi mesleki açıdan gerekli olabilecek her türlü teorik ve uygulamalı eğitimi bünyesinde barındırmaktadır. Eğitim kadromuz ise yine aynı amaçla ve özenle oluşturulmuştur. Tüm bunlarla birlikte kursiyerlerimizin eğitim sürecinden en yüksek verimi almalarını sağlamak adına derslerimiz alanında donanımlı eğitmenlerimiz tarafından yüz yüze olacak şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu sayede hem öğretmen öğrenci ilişkisinin sağlamlaşması sağlanırken aynı zamanda da alınan geri dönütler sonucunda eğitim sürecinin daha başarılı bir biçimde gerçekleştirildiği gözlenmiştir. Herhangi bir sağlık problemi ile karşı karşıya kalınmaması adına ise gereken her türlü önlem kurumumuz tarafından alınmıştır ve gereken her türlü çaba gösterilmektedir. Bu sayede de hiçbir endişe duymanıza gerek kalmadan eğitiminize odaklanmanız amaçlanmaktadır.

Profesyonel Makyaj Eğitim Sertifikası

Bünyemizde eğitim hizmetini sunduğumuz profesyonel makyaj eğitim programını kurumumuz tarafından belirtilen şartlar çerçevesinde başarılı olacak şekilde bitiren üyelerimiz, kurs programının ardından sertifikalarını almaya hak kazanmaktadır. Bu sertifika sayesinde kursiyerlerimiz, alanlarındaki bilgi birikimlerini ve donanımlarını işverenlerine kanıtlarken öte yandan da hızlı bir biçimde iş bulabilme fırsatı elde etmekte ve bu sayede de kariyer hedeflerini gerçekleştirme noktasında büyük bir adım atmaktadırlar. Aynı zamanda bu sertifika kursiyerlerimizin; güzellik ya da kuaför salonlarında, mankenlik ajanslarında, sinema ve televizyon stüdyolarında, otellerde, kozmetik sanayisinde, güzellik malzemesi satan ve pazarlayan iş yerlerinde veya bu gibi çalışma alanlarında iş sahibi olma imkânını elde etmesine de imkân tanımaktadır. Kurumumuz bünyesinde verilen sertifika, işverenlerinize profesyonel makyaj alanında sahip olduğunuz bilgi birikimini ve donanımı kanıtlamanıza olanak sağlarken aynı zamanda da çok daha hızlı bir biçimde iş bulmanıza fırsat tanıyacaktır.