Kirpik Lifting Workshop

Kirpik Lifting Workshop

Kirpik Lifting Nedir?

Kirpik lifting; kişilerin sahip olduğu seyrek ve hacimsiz kirpikleri kökten uca güçlendirmeye yardımcı olan ve aynı zamanda da kirpiklerin daha uzun ve bir o kadar da dolgun görünmesi sağlayan bir uygulama olma özelliği taşımaktadır. Bu uygulama esnasında uzmanlar tarafından doğal kirpiklerin beslenmesi ve kıvrılmasını sağlanırken işlemin gerçekleştirilmesi esnasında ise hiçbir kimyasal madde ve türevi kullanılmamaktadır. Yalnızca kirpik köklerine keratin ve vitamin takviyesi yapılır ve uygulama sonucunda kirpiklerin sağlıklı bir şekilde uzaması ve dolgunlaşması amaçlanır. 2 ila 3 ay süre boyunca kalıcılığını koruyan ve herhangi bir problem yaşanmadan kolaylıkla kullanılmasına imkân tanıyan bu işlem, sıklıkla tercih edilmektedir. Kirpik lifting uzmanları ise bu işlemi son derece titiz bir biçimde gerçekleştiren kişilerdir. Güzellik sektöründe ve kirpik lifting uzmanı personel arayışında yaşanan artış sonrasında bu mesleğe yönelen kişi sayısı da ciddi bir yükseliş göstermiştir. Bu nedenle eğitim için seçilecek kurum hakkında dikkatli ve bir o kadar da titiz olunması büyük önem taşımaktadır çünkü aksi halde süreçten verim alma noktasında çeşitli sorunlarla karşı karşıya kalınabilir. Kurum olarak biz, siz değerli üyelerimizin kirpik lifting alanında her türlü bilgiye sahip olmaları ve edindikleri bu bilgileri uygulama noktasında da deneyim kazanmaları açısından workshoplar düzenlemekteyiz. Bu workshopların temel amacı; pratik yaparak mesleki alana olan hâkimiyetin arttırılmasını sağlama ve aynı zamanda da meslek alanında tecrübe edinme noktasında ilerleme kaydedilmesine büyük bir destek olmaktır.

Kirpik Lifting Workshop

 

Kirpik Lifting Prosedürü

Uygulama esnasında uzmanlar tarafından doğal kirpiklerin beslenmesi ve kıvrılması sağlanırken işlemin gerçekleştirilmesi esnasında ise hiçbir kimyasal madde ve türevi kullanılmamaktadır. Yalnızca kirpik köklerine keratin ve vitamin takviyesi yapılır ve uygulama sonucunda kirpiklerin sağlıklı bir şekilde uzaması ve dolgunlaşması amaçlanır. 2 ila 3 ay süre boyunca kalıcılığını koruyan ve herhangi bir problem yaşanmadan kolaylıkla kullanılmasına imkân tanıyan bu işlem, sıklıkla tercih edilmektedir.

Kirpik Lifting Uzmanı

Kirpik lifting uzmanları ise bu işlemi son derece titiz bir biçimde gerçekleştiren kişilerdir. Güzellik sektöründe ve kirpik lifting uzmanı personel arayışında yaşanan artış sonrasında bu mesleğe yönelen kişi sayısı da ciddi bir yükseliş göstermiştir. Bu nedenle eğitim için seçilecek kurum hakkında dikkatli ve bir o kadar da titiz olunması büyük önem taşımaktadır çünkü aksi halde süreçten verim alma noktasında çeşitli sorunlarla karşı karşıya kalınabilir.

WorkShop Programının Amacı

Kurum olarak biz, siz değerli üyelerimizin kirpik lifting alanında her türlü bilgiye sahip olmaları ve edindikleri bu bilgileri uygulama noktasında da deneyim kazanmaları açısından workshoplar düzenlemekteyiz. Bu workshopların temel amacı; pratik yaparak mesleki alana olan hâkimiyetin arttırılmasını sağlama ve aynı zamanda da meslek alanında tecrübe edinme noktasında ilerleme kaydedilmesine büyük bir destek olmaktır.

Bu uygulamalı eğitimler sonucunda üyelerimiz, teorik eğitim almanın yanı sıra bu bilgileri uygulama ve tecrübe edinme fırsatı da elde etmiş olmaktadırlar. Eğitmenlerimiz ise alanında uzman ve donanım sahibi kişilerden oluşturularak titiz bir biçimde seçilerek kadroya dâhil edilmişlerdir. Bu noktada, nitelikli ve kaliteli bir biçimde eğitim vermeyi amaç edinen kurumumuza hiçbir şüpheye gerek olmadan güvenebilirsiniz. Eğer siz de ipek kirpik lifting workshop eğitimlerimizden faydalanmak ya da program ve süreç hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak isterseniz bizlere iletişim bilgilerimiz aracılığı ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de ipek kirpik lifting workshop eğitimlerimizden faydalanmak ya da program ve süreç hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak isterseniz bizlere iletişim bilgilerimiz aracılığı ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.