Hakkımızda

Misyonumuz

Yüksek teknolojik cihazlar ile donatılmış eğitim ortamımız, Meslek ahlakını benimseyen, güler yüzlü ve uzun yıllara dayanan sektör deneyimlerine sahip alanında uzman eğitmenlerimiz ve hem lokal hem de global sektör ihtiyaç analizleri sonucunda oluşturduğumuz eğitim müfredatımız ile güzellik sektörüne doğru tekniği bilen ve gerçekleştirdiği uygulamalar ile deneyim kazanmış olan mezunlar yetiştirmek ve sektörde yer almalarını sağlamaktır.

Vizyonumuz

Gelişmiş teknolojilerin kullanıldığı cihazlar ve profesyonel akademik  kadromuz ile her zaman yenilikçi ve çağdaş bir eğitim merkezi olmak.

“Seba” kelimesi gündoğusundan esen hafif rüzgar anlamını taşımaktadır. Seba Akademi olarak mottomuz;

Sektöre gün gibi doğacak sağlam ve güçlü kadınlar kazandırmaktır.

Alanında uzman eğitmenlerimizle sizlere en iyi eğitim hizmetini sunmayı hedeflerken, aynı zamanda köklü bir kurum olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Eğitim sektöründe sahip olduğumuz 15 yıllık eğitim tecrübemiz ve devlet onaylı eğitim serüvenimize Seba Akademi ailesi olarak MEB onaylı kurslarımız ile, kaliteden asla ödün vermeden devam ediyoruz. Bunun yanı sıra verdiğimiz workshop eğitimleri ile mesleğin inceliklerini alanında uzman eğitmen kadromuz ile siz değerli öğrencilerimize sunmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz. Eğitmenlerimizin birebir ilgilendiği oldukça büyük sınıflarımızda, son teknoloji cihazlarla hem teorik bir altyapı hem de pratik birikimi oluşturuyoruz. Verdiğimiz eğitim sonunda kursiyerlerimiz güzellik sektöründe bir profesyonel seviyesine ulaşmış oluyor.

Eğitim süresi boyunca bütün cihaz ve malzemeler akademimiz bünyesince karşılanıyor olup teorik bilgiler ise eksiksiz kitapçıklar olarak kursiyerlerimize verilmektedir.

MEB Onaylı Eğitimlerimiz

  • Güzellik Uzmanlığı ve Estetisyenlik Kursu
  • Kalıcı Makyaj Kursu
  • Manikür Uygulayıcı Kursu
  • Profesyonel Makyaj Uygulayıcısı Kursu
  • Epilasyon Uygulayıcısı